SAP Run Simple Tour

SAP Run Simple Tour

Zaujíma vás ako funguje inteligentná farma budúcnosti? Ako pracuje aplikácia, ktorá pomohla nemeckým futbalistom vyhrať majstrovstvá sveta a ktorú s úspechom používa aj Bayern Mníchov? Čo dokáže ponúknuť vodičovi automobil vybavený špičkovými softvérovými aplikáciami a ako funguje inteligentný predajný automat?

Príďte do kamiónu vybaveného tými najmodernejšími softvérovými technológiami, ktorý sa počas svojej európskej SAP Run Simple Tour 2015 zastaví aj na Slovensku.

 

Bratislava

V stredu 21. októbra vám dáme nielen odpovede na vyššie položené otázky, ale ak uvažujete o vlastnom startupe, príďte aj na prednášku „From Zero to Hero“, ktorá sa bude konať od 11:00 do 12:00 v Turingovej veľkej učebni č. -1.58 na 1. PP, FIIT STU Bratislava.

Hovoriť budeme o:

- Prečo podnikať a ako začať podnikať
- Matej Ftáčnik, The Spot
- Podpora a príležitosti pre startupy CEEDtech; The Spot BOOSTER; SAP HANA Startup Focus Program, Hana Součková, SAP CZ
- Cloudo - úspešný startup z regiónu, Ondrej Prostredník

To všetko pred FIIT STU, Mlynská dolina, Bratislava v stredu, 21. októbra 2015, od 10:00 do 14:00.

 

Žilina

Vo štvrtok 22. októbra vám dáme nielen odpovede na vyššie položené otázky, ale ak uvažujete o vlastnom startupe, príďte aj na prednášku „From Zero to Hero“, ktorá sa bude konať od 11:00 do 12:00 v učebni AF104 v hlavnej budove Žilinskej univerzity.

Hovoriť budeme o:
- Prečo podnikať a ako začať podnikať, Matej Ftáčnik, The Spot - Podpora a príležitosti pre startupy CEEDtech; The Spot BOOSTER; SAP HANA Startup Focus Program, Hana Součková, SAP CZ
- BeeSafe, KickResume - úspešné startupy z regiónu

To všetko pred hlavnou budovou Žilinskej univerzity, Univerzitná 1, Žilina vo štvrtok, 22. októbra 2015, od 10:00 do 14:00.

 

Banská Bystrica

V piatok 23. októbra vám dáme nielen odpovede na vyššie položené otázky, ale ak uvažujete o vlastnom startupe, príďte aj na prednášku „From Zero to Hero“, ktorá sa bude konať od 11:00 do 12:00 v aule Rotunda (nová budova).

Hovoriť budeme o:
- Prečo podnikať a ako začať podnikať, Matej Ftáčnik, The Spot - Podpora a príležitosti pre startupy CEEDtech; The Spot BOOSTER; SAP HANA Startup Focus Program, Hana Součková, SAP CZ
- zoznam.sk - úspešný startup z regiónu alebo ako som to robil z Banskej Bystrice

To všetko pred Ekonomickou fakultou UMB, Tajovského 10, Banská Bystrica v piatok, 23. októbra 2015, od 10:00 do 14:00.

 

Košice

V pondelok 26. októbra vám nielen dáme odpovede na vyššie položené otázky, ale aj ukážeme, ako v praxi tieto riešenia fungujú. Na viac ako 40 demách predstavíme i riešenia, ktoré pomáhajú vo výskume liekov na závažné ochorenia a posúvajú zdravotnú starostlivosť do digitálneho veku. Dozviete sa, ako sa dá predchádzať poistným podvodom či ako dokážu špičkoví golfisti pomocou modernej počítačovej analytiky skvalitniť svoju hru.

To všetko v košickom Kulturparku 26. októbra 2015 od 10:00 do 14:00.

 

 

 

 

Comments